Skupina HABERA&TEAM sa vydáva na svoje turné

Zažite koncert pod holým nebom na jednom z najväčších slovenských amfiteátrov v Nitre, ktorý sa uskutoční dňa 22. júna 2019.

Paľo Habera a skupina TEAM sa po rokoch objavia na pódiách v Slovenskej aj Českej republike s turné pod názvom HABERA & TEAM 2019 TOUR. Posledné turné Pavla Haberu a skupiny TEAM bolo v roku 2016 vypredané a oceňované aj hudobnou kritikou.

Z osemnástich plánovaných koncertov sa šesť slovenských miest môže tešiť na šou plnú energie, skvelého zvuku a hlavne nezabudnuteľných hitov. Celé tri roky museli fanúšikovia čakať, aby si mohli zažiť vypredané koncerty a ten najbližší kontakt so svojou obľúbenou kapelou, tentoraz v kombinácii zimné štadióny a najväčšie slovenské amfiteátre.

„Skupina TEAM odohrá 6 koncertov po Slovensku a to v Prievidzi, Nitre, Poprade, Martine, Košiciach a v hlavnom meste Bratislava. Na amfiteátri v Nitre očakávame okolo 8 tisíc divákov. Lístky stoja 25 eur a budú sa dať kúpiť i na mieste. Takisto si budú môcť fanúšikovia kúpiť na amfiteátri CDčka, tričká a mikiny. Ako predkapela vystúpi Juraj Hlinica band,“ informoval usporiadateľ turné Silvi Production.

Najbližie turné sa uskutoční dňa 27. júna na Zimnom Štadióne v Poprade. Ďalšie koncerty sú naplánované na poslednú júnovú sobotu dňa 29. júna na amfiteátri v Martine, 4. júla sa môžu tešiť košickí priaznivci na miestom amfiteátri a po troch mesiacoch skončí Habera & TEAM 2019 Tour na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 9. novembra 2019.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password