Sezóna nitrianskeho kúpaliska už nejaký čas trvá. Aká je spokojnosť návštevníkov?

Návštevníci vyjadrili pozitívne aj menej pozitívne názory.

foto: archív TV Nitrička

Nitrianske kúpalisko na Sihoti je už nejaký čas v prevádzke. Podľa mestského poslanca Miloša Dovičoviča bol začiatok sezóny pomalý, čo vychádzalo z nižšej mobility rodín s deťmi. Napriek tomu si myslím, že v prvý deň ukázali ľudia záujem navštíviť kúpalisko. „Môj odhad je, že v ten prvý deň kúpalisko navštívilo viac ako 1200 návštevníkov,“ vraví poslanec.

Návštevnosť kúpalisko splnila očakávania. Aký dojem zanechalo otvorenie novej sezóny na kúpajúcich?

Ich názory si môžete vypočuť v reportáži nižšie. Niektorí prišli na nitrianske kúpalisko po 25-ročnej prestávke, iní sem chodia pravidelne. Podľa ich slov sú s ponúkanými službami spokojní, na druhej strane prijali by ešte jednu trampolínu, šmýkalku či viac atrakcií pre deti. Nechýbala však ani kritika: „Čo sa týka gastronómie, je to tu dosť predražené a hlavne sú to všetko viac-menej spravené polotovary,“ poznamenal jeden z návštevníkov.

„To, čo bola úloha Službytu ako správcu, sa všetko uskutočnilo a veci, ktoré nedotiahlo mesto, za tie my, ako správca, nenesieme zodpovednosť. Pevne verím, že neovplyvnia prevádzku celej sezóny,“ doaal Miloš Dovičovič.

Televízia Nitrička

Forgot Password