Seniori v Nitre môžu využiť nákup cez telefón

Nitrianska radnica informuje, že na základe požiadavky Rady seniorov mesto sprostredkuje osamelo žijúcim a chorým seniorom možnosť nákupu cez telefón.

Túto službu bude možné využiť v sieti predajní Nitrazdroj s možnosťou dovozu alebo ako nákup cez službu obchodného reťazca Tesco – Klikni a vyzdvihni, ktorá poskytne dovoz priamo domov.

Minimálna hodnota objednávky v sume 30 € platí pre oba obchodné reťazce.

Pre objednávku v Nitrazdroji je potrebné zavolať na telefónne číslo 037/6541023. Objednávky prijímajú v čase od 8.00 do 18.00 hod. Platiť je možné v hotovosti alebo platobnou kartou. Dovoz v rámci Nitry sa vykonáva od pondelka do piatka od 8.00 do 16,00 hod. za poplatok 2,99 €. Dovoz sa ale nevzťahuje na mrazený tovar. Za tovar neplatíte, ak si ho vyzdvyhnete na Štefánikovej 3 v predajni Nitrazdroju (Úspech).

Tesco Nitra bude doručovať iba v pondelky a v stredy.

Objednávanie v Tescu je možné iba formou aplikácie, cez webstránku, nutná je aj registrácia. Do poznámky treba uviesť „Mesto Nitra“, adresu doručenia, meno a telefonický kontakt. „Rozvážať sa bude medzi 17:00 a 20:00 hod.,“ spresňuje mestský úrad. Objednávací za dovoz v rámci Nitry zaplatí 0,99 €. Platiť je možné len vopred online alebo kartou pri prebratí objednávky.

Televízia Nitrička

Forgot Password