Rodinný víkend v Relax parku

Využite posledné slnečné lúče a príjemné počasie na to, aby ste strávili víkend s rodinou.

Národné výstavisko Agrokomplex otvorilo v auguste tohto roku novú športovo-oddychovú zónu. Za sebou už má pár verejných športových akcií, slúži Nitranom a širšej verejnosti na športovo relaxačnú činnosť. Využívať ju je možné počas výstav.

Športový areál v centre mesta otvorí brány verejnosti aj tento víkend, mimo plánovaných výstav. Pripravuje sa v ňom jedno z posledných jesenných podujatí, kedy nám počasie dovolí stráviť v prírode nerušené slnečné chvíle.

Rodinný víkend v Relax parku s voľným vstupom bude prebiehať v dňoch od 12. – 13. októbra od 9. – 18. hodiny.

„Jeden z posledných pekných a teplých víkendov tohto roka sme sa rozhodli otvoriť brány parku verejnosti a venovať ho rodine,“ povedala Brigita Tarinová, manažérka podujatí Národného výstaviska Agrokomplex. Víkend môžete stráviť aktívne hraním športových hier, ktoré areál svojim návštevníkom ponúka.

Či už sa rozhodnete pre plážový volejbal, futbal, bedminton alebo stolný tenis, všetky športové potreby budú zabezpečené.


V hre je aj bicyklovanie, kolobežkovanie či korčuľovanie na novej asfaltovej trati. Pre tých, ktorí si chcú v pokoji užívať slnečné lúče a relaxovať, je k dispozícii piesková pláž s jemným, hygienicky upraveným pieskom. Postarané bude i o vaše chuťové bunky, ktoré môžete potešiť kvalitným jedlom z Gastro vozíka Agrokomplex . „Ak chcete zažiť čaro rodinnej opekačky, stačí si priniesť špekačky, slaninku a iné dobroty. Ohniská a náradie na opekanie budú pre vás pripravené,“ dopĺňa na záver Tarinová.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password