Rodičia s deťmi zavítali na šarkaniádu

Kalvária privítala malých nadšencov v sobotu v popoludnajších hodinách.

Už od jednej poobede prichádzali prvé rodiny s deťmi a hľadali miesto ideálneho vetra. Mnohé zo šarkanov už po chvíli leteli vo výške niekoľkých desiatok metrov. To prinášalo úsmev na tvárach malých ratolestí.

Kto si šarkana nepriniesol priamo z domu, neobišiel naprázdno. V neďalekom stánku bola možnosť zakúpiť si ho. Na výber boli rôzne farby a vzory.

predajný stánok

Pre rodičov boli pripravené stánky s občerstvením, kávou či medovinou. Na predaj boli aj keramické produkty. Deťom spestrili popoludnie tvorivé dielne, k dispozícii bola aj možnosť posedieť si v oddychovej zóne.

Súčasne s podujatím boli sprístupnené aj exponáty Misijného múzea, ktoré tiež prispeli k tomu, aby bolo sobotné slnečné a príjemné popoludnie v Nitre plné pozitívnej energie a detskej radosti. Realizáciu podujatia podporilo aj mesto Nitra.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password