Rekonštrukcia úradu práce pokračuje

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Nitre sa rekonštruuje

Stavebné povolenie na opravu úradu bolo vydané v novembri minulého roka. Budova s desiatimi podlažiami sa nachádza na Štefánikovej triede. S prvými prácami sa začalo v apríli a predpokladaná doba realizácie je 10 mesiacov, teda do januára roku 2020. Zhotoviteľom je spoločnosť Menert sídliaca v Šali, celková cena prác by sa mala vyšplhať na 2,3 milióna eur.

Rekonštrukcia zahŕňa výmenu okien, nový strešný plášť, obvodné konštrukcie a obklady, tepelnoizolačné a kanalizačné práce, elektroinštalácie a osvetlenia. Časť obvodového plášte bude zateplená a časť vymenená. Vybudovaná bude aj nová železobetónová rampa pre bezbariérový prístup.

Urad v súčasnosti funguje bez väčších obmedzení a poskytuje klientom všetky svoje služby. V prípade obmedzení, ku ktorým kvôli rekonštrukcie skôr či neskôr príde, je úrad pripravený zabezpečiť vybavenie v klientskom centre alebo iných kancelárskych priestoroch v rámci budovy. Na ľudí, ktorí úrad navštevujú, tak okrem občasného hluku nečakajú žiadne prekážky.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady? Kontaktujte ma na mailovej adrese: daniel.micik@nitrianskyhlasnik.sk :-)

Televízia Nitrička

Forgot Password