Ranná tragická nehoda si vyžiadala tri obete

K mimoriadne tragickej nehode prišlo na Nitrianskej ceste medzi Novými Zámkami a Šuranmi.

Hasiči dnes od rána zasahovali pri dopravnej nehode vozidla značky Audi A6. K tragickej nehode došlo na ceste č. I/64 v katastri mesta Nové Zámky.

Následkom nehody skončilo prevrátené a zdemolované vozidlo s 5 účastníkmi mimo vozovky, pod ním sa nachádzala zakliesnená 1 osoba.

Po prieskume okolia havarovaného vozidla boli nájdené aj ďalšie osoby. Udalosť si vyžiadala 3 usmrtené osoby, 2 boli v sprievode RZP prevezené do nemocnice. „37 ročný vodič osobného auta AUDI A6 combi z doposiaľ nezistených príčin zišiel z cesty a narazil do stromu. Tento náraz bol smrteľný pre troch ľudí z posádky auta – dvoch mužov vo veku 32 a 35 rokov a jednu 24 ročnú ženu. Vodič a 22 ročná spolujazdkyňa boli so zraneniami prevezení do novozámockej nemocnice,“ informovala polícia.

Vodič bol po nehode schopný podrobiť sa dychovej skúške a jej výsledok bol negatívny. Pri nehode zasahovali hasiči z Nových Zámkov, ktorí na havarovanom vozidle vykonáali protipožiarne opatrenia. Okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody a jej príčina sú predmetom vyšetrovania novozámockej polície.

Zdroj foto: HaZZ

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password