Pripravte sa na daždivý týždeň

Na viacerých miestach Slovenska už od sobotného rána prší. Pršť bude aj naďalej, dôvodom je studený front, ktorý sa nad našim územím vlní.

Víkendové dni priniesli oblačnosť spojenú so studeným frontom. Ten sa nad našim územím vlnil a prinášal početnejšie zrážky.

V priebehu pondelka prichádza chladnejší ráz počasia, ktorý ale bude sprevádzaný už aj slnečnou oblohou s maximálnymi dennými teplotami 5-11 stupňov Celzia.

V utorok, stredu a vo štvrtok pocítime nad našim územím prúdenie teplejšie vzduchu, avšak slnečnú oblohu očakávať nemôžeme. Vzduch bude síce oproti pondelku teplejší, ale vlhký. Na mnohých miestach bude teda daždivo, lokálne môže prísť aj k výdatným zrážkam. Tlakovú níž budú sprevádzať teploty, ktoré budú v týchto dňoch na našom území v rozmedzí 13-15 stupňov Celzia.

Nočné teploty nebudú extra nízke, počas celého týždňa sa budú pohybovať v rozmedzí 4-7 stupňov, ku koncu týždňa o trochu viac, 7-9 stupňov Celzia. Ani koniec týždňa nás nepoteší. Piatok aj spolu s víkendom by sa nemali počtom zrážok od predchádzajúcich dní výrazne líšiť.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password