Prípravný zápas s Levicami

HK Nitra odohrala včera večer priateľský zápas s HK Levice. Zápas bol naplánovaný ako spečatenie partnerskej spolupráce, na ktorej sa kluby nedávno dohodli.

Z prípravného zápasu s Fribourg Gotterón

.

Nitra si v príprave pripísala na svoje konto prvú výhru. Corgoni porazili Levice vysoko 2:7. Najgólovejšia bola druhá tretina, ktorá skončila výsledkom 1:5. Za Nitru sa trafili Pätoprstý, Šimun, Minárik, Scheidl, Fetkovič a dvakrát Hrušík. Góly Levíc vstrelili Tábi a Štefanka. Po uplynutí riadneho hracieho času si mužstva symbolicky zahrali aj samostatné nájazdy. V tých zvíťazili Levice pomerom 2:1. Za Nitru svoj nájazd premenil jedine Kollár.

Hokejisti spod Zobora boli minulý týždeň vo Švajčiarsku, kde odohrali tri prípravné duely. Nitranom sa výsledkovo príliš nedarilo, keď prehrali všetky tri zápasy. Podľa slov trénera Dušana Mila si ale z prehier vo Švajčiarsku v klube ťažkú hlavu nerobia. „Paniku nerobíme, nálada je normálna. Zápasy nám ukázali, na čom musíme pracovať a snažíme sa na tom robiť každý deň. Chýbala nám súhra formácií, kombinačne to nešlo. Jednotlivé päťky si na seba musia viac zvyknúť. Hráči musia byť viac na miestach, kde sa to od nich žiada,“ povedal Dušan Milo.

Na Nitru teraz čakajú tri zápasy Vyšehradského Pohára.

Zdroj foto: hockeynitra.com

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady? Kontaktujte ma na mailovej adrese: daniel.micik@nitrianskyhlasnik.sk :-)

Televízia Nitrička

Forgot Password