Prípad dobodaného páru v Nitre: Obaja sú mimo ohrozenia života

Podľa polície zatiaľ nebolo zistené, že by sa muž predtým voči podozrivej dopustil násilia.

foto ilustračná: pixabay.com

K incidentu došlo dnes na Poľnej ulici v blízkosti mestských častiach Mlynárce a Kynek. Nitrianska krajská polícia prijala oznámenie krátko popoludní. Na miesto smerovali záchranné zložky.

Policajné hliadky po príchode zistili, že na mieste sú dve zranené osoby – muž a žena, pričom muž je podozrivý z toho, že viackrát bodol ženu a napokon aj seba.

Podľa Televízie JOJ zaútočil na ženu nožom v oblasti tváre, krku a hrudníka. Seba údajne bodol do brucha. Žena vybehla z auta a volala o pomoc, ktorú privolali okoloidúci. Útoku predchádzala hádka, pričom podozrivý 39-ročný muž a 32-ročná poškodená žena skončili v nemocnici.

„Poškodená a aj podozrivý sú mimo ohrozenia života a naďalej sú vykonávané procesné úkony,“ informovala krajská polícia v podvečerných hodinách.

Okolnosti prípadu polícia vyšetruje. Doposiaľ vraj vyšetrovaním nebolo zistené, že podozrivý by sa voči poškodenej v minulosti dopustil násilia. „Vzhľadom na prebiehajúce dokumentovanie prípadu a zisťovanie informácií nemôžeme momentálne verejnosti poskytnúť viac informácií. Urobíme tak hneď, ako to procesná situácia dovolí,“ dodala krajská polícia.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password