Predpoveď počasia: Tropické počasie bude pokračovať

Predpovede zatiaľ naznačujú, že aj v budúcom týždni nás potrápia horúce dni.

foto ilustračná (pixabay.com)

Pondelok 27.6.

Nový týždeň začne s malou, miestami prechodne zväčšenou oblačnosťou. Opäť má byť veľmi teplo a niekde aj dusno. Najvyššie denné teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov. Fúkať má iba slabý vietor.

Utorok 28.6.

Utorok bude tiež horúci s malou miestami zväčšenou oblačnosťou s ojedinelými prehánkami a búrkami. Maximálne denné teploty dosiahnu 31 až 36 stupňov. Fúkať bude prevažne slabý vietor, ktorý môže pri búrkach zosilnieť. V noci sa ochladí na 20 až 15 stupňov, v údoliach bude miestami okolo 13 stupňov.

Streda 29.6.

Mimoriadne teplý bude aj nasledujúci deň, teploty vystúpia cez deň na 31 až 36 stupňov. Miestami prechodne zväčšená oblačnosť môže ojedinele priniesť prehánky a búrky. Nočné teploty klesnú na 21 až 16 stupňov, v údoliach okolo 14 stupňov.

Štvrtok 30.6.

„Najnižšia nočná teplota 22 až 17, v údoliach miestami okolo 15 st. Najvyššia denná teplota 31 až 37 st.,“ predpovedá Slovenský hydrometeorologický ústav. Štvrtok môžeme očakávať podobné počasie ako v predchádzajúcich dňoch.

Piatok 1.7.

V prvý júlový deň zrejme netreba rátať so zmenami v počasí. Naďalej sa pri prechodne malej oblačnosti môžu vyskytnúť prehánky a búrky. „Najnižšia nočná teplota 22 až 16 st.
Najvyššia denná teplota 31 až 37 st.,“
predpovedá SHMÚ.

Televízia Nitrička

Forgot Password