Preddušičkový víkend je pred nami. Ponúkame zopár tipov, ako si ho spestriť

Halloweenske zábavy, divadelné predstavenie či hudobné predstavenie. Aký máte program na posledný októbrový víkend?

Návštevy cintorínov a spomínanie na blízkych, ktorí už nie sú s nami budú tento víkend samozrejmosťou. Ak si však chcete s rodinou spestriť posledný októbrový víkend, halloweenske zábavy budú zaručene v každom druhom podniku. Strašidelne dobrá párty bude v sobotu aj v Tullum Bare na Mostnej ulici. Večerom budú sprevádzať DJ Juno a DJ Stanley.

Ilustračný obrázok: pinterest.com

V sobotu (30. 10.) sa o 18:30 vo Veľkej sále Divadla Andreja Bagara uskutoční divadelná hra Vlastníci. Hra je žánrovo kritickou komédiou a zároveň sociologickou sondou do súčasnej spoločnosti, ktorú reprezentuje vzorka obyvateľov jedného bytového domu. Postavy zobrazujú zástupcov rôznych spoločenských typov a vrstiev. Nájdeme tu mladý katolícky manželský pár, pragmatických biznismenov, hysterického homosexuála s maďarskými koreňmi či presvedčeného komunistu s nostalgiou za niekdajšími časmi. Vstupné je 18 eur a predstavenie bude prebiehať v režime OTP.

Medzi účinkujúcimi sa objavia zvučné mená ako Ján Greššo či Eva Pavlíková.

zdroj: dab.sk

Sobota (30. 10.) sa bude niesť aj v znamení hudby. Známe aj menej známe piesne predstavia: spevák Michal Cabala a speváčka Martina Uhrínová, ktorá bude hrať aj na violončelo. Peter Slamečka sa predstaví hrou na klavír a Tibor Seidl ukáže svoje gitarové zručnosti. Koncert sa odohrá o 20:00 v Music a Cafe a vstupné je dobrovoľné.

Zdroj: facebook/Martina Uhrínová

Televízia Nitrička

Forgot Password