Požiar rodinného domu v obci Jelenec

V Jelenci horel rodinný dom. Príčina požiaru je predmetom vyšetrovania.

Dňa 15. februára 2021 krátko po trinástej hodine bol ohlásený požiar rodinného domu v Jelenci.  Na mieste udalosti zasahovali piati hasiči zo Zlatých Moraviec s dvomi kusmi techniky a traja hasiči z Nitry s jednou technikou.

Po príjazde a vykonanom prieskume hasiči zistili, že ide o požiar strechy rodinného domu. Na likvidáciu požiaru hasiči použili štyri vysokotlakové prúdy, zasahovali v autonómnych dýchacích prístrojoch, postupne rozoberali strešnú konštrukciu a záverečný prieskum bol vykonaný termovíznou kamerou.

Na mieste udalosti bol prítomný zisťovateľ príčin vzniku požiarov. Následkom požiaru vznikla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na sumu 10 000 eur. Príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania. Spolupráca: DHZO Jelenec a PZ SR.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password