Požiar prístavby rodinného domu vo Veľkom Záluží

Požiar prístavby bol ohlásený dnes v skorých ranných hodinách.

V utorok 16. marca 2021 krátko pred 02.00 hod. bol ohlásený požiar prístavby rodinného domu v obci Veľké Zálužie. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Nitre z hasičských staníc v Nitre a Dražovciach.

Požiar sa im podarilo zlikvidovať štyrmi C prúdmi a tromi vysokotlakovými prúdmi za súčasného ochladzovania a odvetrávania strechy domu.

Členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Veľké Zálužie zabezpečovali kyvadlovú dopravu. Pri zásahu boli použité autonómne dýchacie prístroje. „Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania,“ informovalo Krajské riaditeľstvo HaZZ v Nitre.

Následkom požiaru vznikla majiteľovi prístavby rodinného domu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 90 000 eur. 

zdroj foto: HaZZ Nitra

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password