Posledná nočná cyklojazda v Nitre už dnes večer

Dnes večer je pre milovníkov nočného bicyklovania pripravená posledná letná akcia. Začiatok je naplánovaný na 21. hodinu a cyklisti sa stretnú v mestskom parku na Sihoti.

Pre úspech 2 minulých cyklojázd sa združenie Critical mass Nitra rozhodlo zorganizovať ešte jednu akciu podobného typu. Organizátori sa rozhodli pre piatok 13., čo je dosť špecifický dátum, ktorý má aj isté čaro. Cyklisti sa pri šliapaní do pedálov môžu pozerať na mesiac v splne, čo tiež bude dotvárať tú správnu atmosféru.

Aktivity mesta sa od nástupu nového vedenia viac zameriavajú na tento typ dopravy. Príďte dnes večer aktívne stráviť čas a popritom sa zabaviť. Presvedčiť vás môže aj táto reportáž našej televízie.

trasa jazdy

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password