Polícia pátra po 34-ročnom mužovi z Bánova. Odišiel z domu na bicykli a odvety sa nikomu z blízkych neozval

Muž je nezvestný od 29. júla 2021. Nasledujúci deň bol nájdený jeho bicykel a aj oblečenie na brehu štrkoviska v katastri obce Bánov.

Polícia v Nových Zámkoch sa obracia na občanov a žiada ich o pomoc pri pátraní po nezvestnom Tomášovi Klobučníkovi z obce Bánov. Uvedený muž je nezvestný od štvrtka 29. júla 2021. Vo večerných hodinách odišiel na bicykli z miesta trvalého bydliska a od tej doby nikoho zo svojich blízkych nekontaktoval. Bicykel a aj jeho oblečenie sa našli nasledujúci deň, 30. júla 2021, na brehu štrkoviska v katastri obce Bánov.

„Nezvestný 34-ročný Tomáš je asi 170 cm vysoký, štíhlej postavy, má krátke blond vlasy a sivozelené oči,“ uviedla nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Keďže sa aj napriek doterajším vykonaným opatreniam nepodarilo 34-ročného muža nájsť, polícia žiada ľudí o pomoc. Ak máte akékoľvek informácie o pohybe alebo pobyte muža, ktorý je nezvestný, kontaktuje políciu na telefónnom čísle 158. Môžete ich podať aj na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne zaslať do súkromnej správy na facebookovú stránku Polícia SR – Nitriansky kraj.

foto: FB Polícia SR – Nitriansky kraj

Televízia Nitrička

Forgot Password