Polícia hľadá svedkov tragickej nehody

Nitrianska polícia prosí o pomoc. Pred štyrmi mesiacmi prišlo k dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol ľudský život.

Dopravná nehoda sa stala ešte 21. júna na ceste medzi Telincami a Vrábľami. Osobné auto narazilo do brzdiaceho nákladiaku. Pri náraze sa v aute ťažko zranil spolujazdec a po prevezení do nitrianskej nemocnice svoj boj o život prehral. Podľa zistení polície tragickej nehode predchádzala zrážka neznámeho vozidla modrej farby, pravdepodobne Fordu Tranzit, so spomínaným nákladiakom.  

„Vodič Fordu sa pravdepodobne plne nevenoval riadeniu svojho vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke a prešiel do protismeru, kde narazil do spätného zrkadla oprotiidúceho nákladného auta Scania. To pribrzdilo a zozadu doňho narazila Škoda Octávia, v ktorej sa smrteľne zranil spolujazdec,“ informovala polícia.

Do Octávie následne zozadu ešte vrazila za ňou idúca Felícia.

Polícia zháňa svedkov tejto nešťastnej udalosti. Akékoľvek informácie o neznámom modrom vozidle alebo jeho vodičovi je možné nahlásiť polícii na čísle 158, alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Zdroj foto: Facebooková stránka Polícia SR – Nitriansky kraj

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady? Kontaktujte ma na mailovej adrese: daniel.micik@nitrianskyhlasnik.sk :-)

Televízia Nitrička

Forgot Password