Polícia a Pohotovostný pátrací tím ukončili nedávne pátranie so smutným záverom

O výsledku niekoľkodňového pátrania informovali polícia aj pátrací tím.

zdroj foto: archív TV Nitrička

Nitrianska krajská polícia a Pohotovostný pátrací tím (PPT) Nitrianskeho kraja v posledných dňoch pátrali po nezvestnej pani Helene K. Išlo o 77-ročnú ženu z obce Cabaj-Čápor. Pani Helena, ktorá trpela Alzheimerovou chorobou, bola naposledy videná 8. júna na miestnom futbalovom ihrisku.

Polícia vykonávala viaceré previerky jej pobytu, no bez úspechu, preto o pomoc pri pátraní po nezvestnej požiadala aj verejnosť.

Pridal sa aj Pohotovostný pátrací tím.

Po získaní nových informácií o pohybe hľadanej osoby členovia a registrovaní dobrovoľníci pohotovostného patriaceho tímu prehľadali množstvo miest. Pomáhal im pri tom aj kamerový systém nitrianskej mestskej polície a súčinnosť hliadok mestskej polície, ktorá dávala informácie, kde a čo bolo skontrolované.

Obvodné oddelenie Policajného zboru v Mojmírovciach sa pred pár dňami poďakovalo PPT za súčinnosť pri pátraní. „Osud nám nie je ľahostajný a preto sa našich 70 členov a 300 dobrovoľníkov snaží dať do pátraní maximálnu snahu, avšak nie vždyje výsledok pátrania pozitívny,“ uviedol PPT na sociálnej sieti.

Pátranie tento raz nemalo šťastný koniec. PPT aj krajská polícia včera na sociálnej sieti oznámili, že nezvestná pani Helena bolo vypátraná, žiaľ bez známok života. „Ďakujeme za každú pomoc a zdieľanie! Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ uviedla nitrianska krajská polícia.

Televízia Nitrička

Forgot Password