Policajti si na Chrenovskej všimli podozrivého mladého muža. Pri sebe mal zbierku vrecúšok s rôznym obsahom

Nervozitu nezakryl. Teraz čelí trestnému stíhaniu.

foto: FB Polícia SR – Nitriansky kraj

Policajti z Obvodného oddelenia Nitra – Východ si ho všimli na Chrenovskej ulici počas nočnej služby. Zdalo sa im, že sa podobá na osobu, ktorá je v policajnom pátraní. Od 22-ročného muža si preto vypýtali preukaz totožnosti.

Nervozitu nezakryl.

„Počas komunikácie si policajti všimli, že mladý muž prešľapuje z miesta na miesto, nekontrolovateľne pohybuje rukami, je nervózny a javí známky požitia omamných a psychotropných látok,“ informovala nitrianska krajská polícia.

Pri kontrole policajtom vydal vrecúška s rôznym obsahom.

Z čiernej tašky vybral šesť uzatvárateľných plastových vreciek s obsahom neznámej kryštalickej látky, tri uzatvárateľné plastové vrecká s obsahom neznámej zelenej sušenej rastliny, vrchnák s obsahom neznámej zelenej sušenej rastliny, neznámu tabletku a teleskopický obušok. Polícia uviedla, že podľa vzhľadu týchto látok vzniklo podozrenie, že skutočne ide o dávku omamnej a psychotropnej látky.

Mladíka zadržali a aktuálne čelí začatému trestnému stíhaniu pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Televízia Nitrička

Forgot Password