Z nezapnutých bezpečnostných pásov sa vykľula zbierka drog

Policajná hliadka si počas nočnej služby na Hviezdoslavovej triede v Nitre všimla posádku auta bez zapnutých bezpečnostných pásov. Rozhodli sa auto zastaviť a vodiča aj ostatných cestujúcich skontrolovať.

Foto: FB Polícia SR -Nitriansky kraj

Pri kontrole si hliadka všimla pod nohami jedného z cestujúcich drogy.

Od 27-ročného vodiča a ďalších dvoch osôb si vypýtali doklady. Väčší problém nastal pri vystupovaní 40-ročného muža z auta. Pod nohami mal pohodené biele tabletky, zatavenú striekačku a plastové vrecúška. „Pri otázke čo to je muž neodpovedal, ale zostal nervózny a voči hliadke sa začal správať arogantne,“ vysvetľuje nitrianska krajská polícia.

Priznal sa k užívaniu pervitínu.

Po priznaní sa začal hádať s 28-ročnou ženou, ktorá s dvojicou mužov cestovala v aute. „Po chvíli sa policajtom priznal, že zatavená striekačka, šesť tabliet s obsahom neznámej látky a deväť plastových vrecúšok je jeho. Mladá žena sa tiež policajtom priznala, že v taštičke má sklenenú fajku, trinásť tabliet s obsahom neznámej látky, ktoré policajtom dobrovoľne vydala,“ vyratúva krajská polícia.

Policajti s trojicou zamierili na policajné oddelenie. Okrem obmedzenia osobnej slobody ich čakali aj procesné úkony a začatie trestného stíhania pre drogovú trestnú činnos.

Televízia Nitrička

Forgot Password