Podjazd na dopravnom ihrisku má novú podobu

Dopravné ihrisko a Chrenová dostali novú podobu. Myšlienka skrášliť tento podjazd prišla od dopravného špecialistu Andreja Sitkeya.

Podjazd pre cyklistov na dopravnom ihrisku pár rokov hyzdila popísaná stena. Aktuálne však vyzerá úplne inak. Vynovila sa na ňom stena, ktorú pokryli grafitmi s dopravnou tematikou.
Pod príspevkom Andreja Sitkeya vo facebookovej skupine Chrenová sa objavilo veľké množstvo pozitívnych komentárov. Je vidieť, že sa ľuďom odvedená práca autora maľby páči. „Super, značkové. Deťom sa páči,“ píše nadšený obyvateľ. „Super, konečne grafity ako sa patrí,“ teší sa ďalší obdivovateľ.

„Celú túto myšlienku sme robili v spolupráci so strediskom mestských služieb. Stálo to približne 100 až 200 eur, nebola to vysoká položka. Za túto sumu sme zakúpili len materiál. Práca človeka, ktorý to namaľoval bola grátis,“ povedal dopravný špecialista Andrej Sitkey.

Vo svojom statuse sa Sitkey poďakoval zamestnancom strediska mestských služieb, vedúcemu Ľubomírovi Muzikovi a predovšetkým autorovi aero310.com.

AKO VYZERÁ PODJAZD AKTUÁLNE?

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password