Podgurážená dvojica spôsobovala nepríjemnosti

Mestská polícia v Nitre informovala verejnosť na svojej stránke o prípade, ktorý sa odohral počas minulého týždňa.

Príslušníci mestskej polície na požiadavku z dispečingu RZP preskúmali opodstatnenosť oznámenia, že na Družstevnej ulici pri bufete je žena, ktorá sa má správať dezorientovane.

Policajti na mieste skonštatovali, že v bufete sa nachádza muž a žena. Tieto osoby mestská polícia ihneď spoznala. Známe boli svojou sociálnou neprispôsobivosťou a prílišným požívaním alkoholu.

Podľa oznámenia mala byť 55-ročná žena dezorientovaná. Avšak jej chovanie a reakcie tomu nenasvedčovali. Obe osoby boli značne podgurážené alkoholom a neboli zranené. Nechýbalo ani vulgárne vyjadrovanie. Pracovníci podniku potvrdili, že dvojica je hlučná, nadáva okoloidúcim osobám a obťažuje ich všelijakými spôsobmi.

Mestská polícia najprv oboznámila dispečing RZP, že ich výjazd nie je potrebný, potom vyzvala dvojicu, aby sa chovala slušne. Upozornenie pár ignoroval a pokračoval vo svojom vulgárnom správaní aj naďalej. „Hliadka ich oboch z miesta bez použitia donucovacích prostriedkov predviedla na útvar mestskej polície za účelom zistenia totožnosti a objasnenia priestupku. Neskôr boli obaja doriešení v zmysle priestupkového zákona,“ oznámila Mestská polícia v Nitre na svojej stránke.

foto: ilustračné

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password