Počas leta budú v Ponitrianskom múzeu v Nitre prebiehať rôzne zaujímavé aktivity určené pre deti

Mnoho rodičov sa možno ešte stále zamýšľa nad tým, ako budú ich deti tráviť najbližšie dva mesiace. Niektoré deti pôjdu s rodičmi k moru, iné k starým rodičom na prázdniny, ďalšie sa budú cez leto napríklad aj vzdelávať.

V Ponitrianskom múzeu v Nitre sa budú počas leta konať zážitkové vzdelávacie a tvorivé aktivity, ktoré sú vhodné pre deti od 4 do 14 rokov. Ich súčasťou bude aj múzejná pedagogička. Vstupné je 5 eur/dieťa – len v sprievode dospelého, ktorý bude mať bezplatný vstup. Počet osôb je limitovaný, termín si je potrebné zarezervovať na: seliasova@muzeumnitra.sk www.muzeumnitra.sk.

Pripravené sú teda dva edukačné programy s tvorivou dielňou. Jeden nesie názov ZOO (lógia) s deťmi a pre deti, druhý sa volá Malí zvedavci. Oba trvajú 90 minút.
Nebude chýbať ani interaktívny vzdelávací program Kuk ševcovi do dielne, ktorý trvá 60 minút. Na webovej stránke Ponitrianskeho múzea v Nitre bolo pri tomto programe uvedené: „Pre individuálnych návštevníkov (rodiny s deťmi) je vstup možný aj bez rezervácie. Pre školské a inak organizované kolektívy je potrebná rezervácia vstupu vopred.“ Termíny a časy konania jednotlivých programov sú uvedené na snímke nižšie.

foto: FB Ponitrianske múzeum v Nitre

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password