Po uliciach sa prechádzal s barovým stolíkom

Policajti ho našli na Triede Andreja Hlinku, aj so stolíkom.

foto ilustračné (zdroj: pixabay.com)

Čo by ste si pomysleli, keby pri prchádzaní ulicami stretnete chlapíka sedieť pri barovom stole? Vzhľadom na čas, kedy sa pán do ulíc vybral, ste ho pravdepodobne nestretli. Muža totiž hľadali policajti v neskorých nočných, respektíve skorých ranných hodinách.

Dôvodom bol práve barový stolík, ktorý mal ukradnúť z Pečiatkárne na Kmeťkovej ulici.

Policajti ho našli na Triede Andreja Hlinku, aj so stolíkom.
foto: NH

„Vyslaní mestskí policajti muža po rýchlej obhliadke okolitých ulíc v smere predpokladaného odchodu podozrivého z miesta činu zistili na ulici Trieda Andreja Hlinku i s odcudzeným stolom, ktorý mal stále pri sebe,“ uvádza Mestská polícia v Nitre. Policajti zistili, že ide o 21-ročného muža z Prievidze, ktorý povedal, že stôl našiel pri ceste. Políciu však o jeho konaní informovali práve svedkovia krádeže, hliadka preto Prievidzanovi zavádzajúce informácie neverila.

pixabay.com

„Vzhľadom na silný stupeň jeho opitosti s ním hliadka nespisovala zápisnicu o podanom vysvetlení, vec postúpili na objasňovanie na iný termín,“ dodáva polícia. Stolík napokon skončil na útvare mestskej polície na Cintorínskej ulici. Pre ďalšie objasňovanie skutku, policajti zistili aj kontakty na svedkov udalosti.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password