Pátranie po nezvestnej Terézii z topoľčianskeho okresu pokračuje. Od soboty ju nevedia nájsť

Mladá žena pochádza z okresu Topoľčany. Naposledy ju videli v Bratislave, na mieste zostal jej kabát.

Foto: FB Polícia SR

Polícia SR aj Pohotovostný pátrací tím už niekoľko dní pátrajú po 18-ročnej Terézii Macalíkovej. Trvalé bydlisko tínedžerky je v topoľčianskom okrese, podľa Polície SR však bola naposledy videná v sobotu 28. 1. 2023 na Osuského ulici v Bratislave približne o 19.30 hod.

Od soboty o sebe nepodala žiadnu správu.

Podľa portálu Televízie JOJ noviny.sk bola Terézia na Starom moste v Bratislave odkiaľ písala priateľovi, ten ju už na mieste nenašiel „Na mieste bol už len jej kabát, v ktorom bola peňaženka a telefón. Privolaní boli aj hasiči a rodina uverejnila informácie so žiadosťou o pomoc aj na sociálnych sieťach. Pri pátraní pomáhali aj dobrovoľné pátracie tímy. Prehľadávali rôzne miesta, prečesali brehy rieky a privolaná bola aj poriečna polícia,“ uvádza portál.

Priateľ mladej ženy bol vypovedať na polícii, ktorá analyzuje kamerové záznamy a pre prípad vykonania DNA testov zaistila nejaké osobné veci nezvestnej, informujú tvnoviny.sk.

Verejnosť môže kontaktovať políciu aj Pohotovostný pátrací tím.

Terézia je vysoká približne 160 cm, má štíhlu postavu, modro-zelené oči, pehy a dlhé ryšavé vlasy. Oblečené mala čierne tepláky s malým logom NIKE na stehne, čiernu mikinu bez kapucne, obuté mala biele snehule s bielou kožušinou a bielymi šnúrkami.

„Akékoľvek informácie k súčasnému pobytu a pohybu osoby na fotografii nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície,“ uvádza Polícia SR. Pohotovostný pátrací tím je možné kontaktovať na čísle 0940 555 959.

Televízia Nitrička

Forgot Password