Odpočty vodomerov sa rušia do odvolania

Stav vodomeru sa nahlasuje telefonicky alebo prostredníctvom elektronického formulára.

Zdroj foto: pixabay.com

Zamestnanci Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti nebudú vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom vykonávať odpočty vodomerov. Vykonávanie odpočtov sa v Nitre ruší až do odvolania. „Zákazníci, ktorí bývajú v meste Nitra a majú stanovený odpočtový cyklus na mesiac marec, si môžu stav vodomeru odčítať sami a do 31. 3. 2020 nahlásiť odčítačovi,“ informuje mestský úrad. Do odvolania sú v súčasnosti zatvorené aj zákaznícke centrá. Západoslovenská vodárenská bude na požiadavky odpovedať telefonicky alebo e-mailom.

Formulár pre nahlásenie stavu vodomeru nájdete na www.zsvs.sk alebo kontaktujte telefónne čísla 0911 107 997 alebo 0911 107 986.

Tým, ktorí stav vodomeru nenahlásia, bude fakturovaná spotreba k 31. marcu 2020 vo výške priemerného množstva vody dodanej z predchádzajúcich období.

Na mesiac marec je stanovený odpočtový cyklus pre nasledovné ulice v Nitre:

Baničova, Bystrá, Cabanova, Čakanková, Čečinová, Diaľničná, Edisonova, Hájnická, Hornočermánska, Horská, Hozova, Hurbanova, Jána Mrvu, Jarocká, Jasná, Južný prameň, Kostolná, Kováčikova, Krištáľová, Ľudovíta Čuláka, Lukov dvor, Lukovská, M.S. Trnavského, Mojmírova, Novomeského, Pokojná, Pramenistá, Pri lese, Priechodná, Priezračná, Rybničná, Strieborná, Studničná, Za kaštieľom.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password