OC Promenada krátko pred dokončením konkretizuje zoznam prevádzok

Kedysi rozostavaný skelet by mal byť čoskoro otvorený aj pre verejnosť.

Iteriérové aj exteriérové práce v nových obchodných priestoroch Promenada Living Park sa v týchto dňoch dokončujú. Projekt má byť pre verejnosť otvorený už túto jar. Autori projektu na prelome rokov zverejnili názvy niekoľkých prevádzok. Okrem potravín Yeme sa oficiálne spomínali značky obchodov s oblečením a doplnkami Cropp, House, Sinsay či Reserved.

Príchod ďalších značiek naznačovali len ponuky zverejnené na pracovných portáloch. Objavila sa tu napríklad ponuka práce pre značku Prešinsky & Co a parfumériu Douglas.

Promenada rozšíri sieť predajní, ktoré už Nitrania poznajú.

Obchody s obuvou a doplnkami CCC a ECCO doplní piata nitrianska dm drogéria. Športovci nakúpia v Intesporte. Knihomoli budú svoju knižniciu dopĺňať v kníhkupectve Martinus. Súčasťou predajni by mala byť aj kaviareň Foxford. Elektronika a s ňou súvisiaci sortiment budú ponúkať predajne Planeo Elektoro a iStores.

Gastro zóna a obchody s potravinami kombinujú známe predajne aj novinky.

Koncept Yeme, ktorý v Nitre otvorí druhú slovenskú pobočku, doplní Yeme bistro s vonkajšou terasou na nábreží. Ponuku potravín tu rozšíri známy reťazec Tesco. Autori projektu hovoria o „pestrom food courte“ s prevádzkami Sakura, Talianske bistro, Smíchov alebo reštaurácia SOHO.

Promenada láka verejnosť na niekoľko nových mien. Spomína sa Gallery Multibrand Fashion Store, Mohito a na Slovensku zatiaľ neznámy obchodný koncept HalfPrice, ktorý má okrem oblečenia a doplnkov poskytovať bytové doplnky.

„V OC PROMENADA však budete môcť popri nákupoch a návštevách reštaurácií a kaviarní využiť i mnohé z ponúkaných služieb, ako napríklad banka, lekáreň, kaderníctvo alebo manikúra. Samozrejmosťou je predajňa chovateľských potrieb pre našich domácich miláčikov či kvalitné papiernictvo,“ sľubuje nákupné centrum. To sa tiahne pozdĺž celého komplexu, súčasťou ktorého sú aj bytové bloky tvoriace prednú časť budovy. Konkvrétny dátum otvorenia komplexu zatiaľ nie je známy.

foto: FB Promenada Living Park

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password