Nový poslanec zložil sľub

Náhradník za Michaelu Hefkovú dnes na rokovaní mestského zastupiteľstva zložil svoj poslanecký sľub.

V komunálnych voľbách kandidoval ako nezávislý spolu s Tímom Hattas za mestskú časť Chrenová. Nový poslanec Miroslav Špoták nahradil miesto Michaely Hefkovej, ktorá sa vzdala poslaneckého mandátu v polovica júna. Viac o jej odchode sa dočítate v našom predchádzajúcom príspevku.

S počtom hlasov 1367, ktoré Špoták v komunálnych voľbách získal, prevezme Hefkovej kreslo, aj časť agendy: „Budem chcieť pokračovať v tých veciach, ktoré ona začala.”

Po obsadení posledného voľného miesta vo svojom tíme uvažuje Marek Hattas aj nad ďalšou funkciou, ktorá Michaele Hefkovej prislúchala. Tú plánuje obsadiť čo najskôr.„Teším sa, že sa zas posunieme ďalej a budeme mať funkčnú pozíciu viceprimátora,“ skonštatoval Hattas.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password