Novozvolený župan Becík apeluje na spojenie sa pre dobro Nitry

V utorok 15. novembra sa uskutočnilo povolebné Ustanovujúce zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Nitre. Zúčastnil sa ho aj zvolený predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Branislav Becík.

Branislav Becík, ktorý vo funkcii po 21 rokoch nahradí Milana Belicu, pogratuloval k znovuzvoleniu na post primátora Marekovi Hattasovi. „Verím, pán primátor, že máte pred sebou vízie pre lepší život občanov Nitry, verím, že si vážite túto opätovnú funkciu občanmi zvolenú a pre nich spravíte maximum práce pre ďalšie 4 roky v ich prospech a pre ich skvalitnenie života,“ povedal.

Becík zároveň verí, že zvolené Mestské zastupiteľstvo si nájde spoločnú cestu pre dobro občanov Nitry.

„Vážené Mestské zastupiteľstvo, vážené poslankyne, vážení poslanci, je deň, kedy začínate novú etapu. Viem, že v poslaneckých laviciach sedia aj poslanci kandidujúci na post primátora mesta, tak isto kandidujúci poslanci za nich. No dnešný deň je deň po voľbách a ja vás preto z úprimného srdca vyzývam na spoluprácu a odhodenie straníckych tričiek pre dobro občanov. Národ vám dal 4 roky, 4 roky pre prácu pre obyvateľov, nájdenie si cesty pre dobro,“ povedal nový župan.

„Sledoval som posledné roky, mesiace vaše zastupiteľstvá, úprimne, škriepky, doťahovania, nič nespravia pre dobro národa. Sme v dobe energetickej krízy, zdražovania, finančnej neistoty, je na vás zahodiť egá, stranícke tričká a makať pre ľudí a ich lepší život,“ zároveň vyzval zvolené poslankyne a poslancov.

„Ja ako zvolený predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja vám chcem povedať a sľúbiť, že som tu pre každého občana a pre lepší zajtrajšok. Ja som človek, ktorý otvára dvere, podáva ruku a spolupracuje. A preto žiadam a apelujem aj na vás, spojte sa pre dobro Nitry. Držím vám palce a zo svojej pozície budem vždy maximálne súčinný a spolupracujúci, bojovať spolu s vami za lepšie zajtrajšky,“ vyjadril svoje presvedčenie a odhodlanie pre spoluprácu s Mestským zastupiteľstvom a znovuzvoleným primátorom mesta Nitry Marekom Hattasom.

Televízia Nitrička

Forgot Password