Novinky a informácie z mesta formou SMS

Radnica pripomína možnosť prihlásenia do SMS systému. Budete tak dostávať novinky a informácie o podujatiach priamo do mobilu.

Systém posielania správ ohľadom noviniek v Nitre bol spustený ešte v roku 2017. Ľudia sa mohli prihlasovať od marca a prvá správa, ktorá vtedy informovala o Festivale chutí Nitrianskeho kraja, prišla 2. júna. Dnes ho aktuálne využíva 1220 občanov. Do systému sa môžete prihlásiť vyplnením jednoduchého formulára. Po registrácií budete informovaní o všetkých podujatiach, ktoré organizuje mesto Nitra, získate rôzne tipy na víkend a budete vedieť o všetkých výnimočných udalostiach.

Prihlásiť sa môžete vyplnením letáku, ktorý následne odovzdáte na Mestskom úrade v Nitre, Štefánikova trieda 60. Voľné prihlášky nájdete priamo na Mestskom úrade alebo si ich môžete doma vytlačiť. Na odber SMS správ sa môžete prihlásiť aj elektronicky. Formulár a všetky potrebné informácie nájdete na stránkach mesta tu.

„Doba je rýchla, informácií sa na nás valí neprimerané množstvo, a preto je dôležitá selekcia. Ak chcete patriť do okruhu informovaných z prvej ruky, musíte sa prihlásiť do tohto SMS systému. Systém úspešne funguje viac ako dva roky. Registrovaní občania prijali v priebehu dvoch rokov 59 esemesiek,“ povedal Tomáš Holúbek, hovorca mesta Nitra.

Systém je kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi. Najväčší záujem o posielanie správ prejavili občania vo vekovej kategórií od 31 do 50 rokov.  

„Do databázy telefonických kontaktov sa zaraďujú iba telefónne čísla s platne udeleným súhlasom na spracovanie osobných údajov. Výhodou týchto oznamov je, že sa dostanete k informáciám, ktoré by vám mohli uniknúť. Prijímanie oznamov pre registrovaných záujemcov je zadarmo,“ dodal Holúbek.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady? Kontaktujte ma na mailovej adrese: daniel.micik@nitrianskyhlasnik.sk :-)

Televízia Nitrička

Forgot Password