Nitriansky hrad dominantou videoklipu k piesni Diamant

Interpreti Kali a Claudia vydali svieži letný hit. Ich spolupráca nie je žiadnou novinkou, v minulosti spolu nahrali pieseň s názvom Len ona.

fotka, zdroj: YouTube

Tento raz stavili na letný song

Okrem tanečných rytmov je tento hit plný motivačných slov a odkazov. Práve preto bola časť videoklipu natočená aj v jednom z nitrianskych fitcentier.  

Na texte piesne sa podielali Miroslav Čimo a Kali: „A nech sa každý pozerá. Budem žiť ako chcem ja. Nepadnem na kolená. Nikdy nie, lebo som diamant.“
Réžia, produkcia a kamera bola v rukách Andreja Palanského, ktorému sa podarilo vytvoriť jedinečné video.

zdroj: YouTube

„Tancujem v Old School Brothers Girls a do videoklipu nás zavolal Andrej Palanský,“ informovala nás tanečníčka z klipu Erika Hrášková.

Erika nám prezradila: „Kali a Claudia boli milí, priateľskí. Vládla tam príjemná a uvoľnená atmosféra aj počas natáčania, aj mimo neho.“

Tento singel vyšiel 21. júla a momentálne valcuje internet. Videoklip sa natáčal okolo troch, štyroch hodín v jednom hoteli v Nitre a v jeho pozadí sa počas väčšiny videa krásne vyníma Nitriansky hrad.

„Pre mňa osobne bolo účinkovanie v tomto klipe príjemným zážitkom a skúsenosťou a som veľmi rada, že sa mi naskytla príležitosť byť jeho súčasťou. Tancovalo sa mi veľmi dobre, trému som nemala,“ dodala na záver Erika.

Televízia Nitrička

Forgot Password