Nitrianske výstavisko ruší obľúbené podujatia

Strach z koronírusu v kombinácii s preventívnymi opatreniami sa postaral o krízu v mnohých oblastiach. Tažko povedať, ktorá si to odniesla najviac. Isté však je, že nejakým spôsobom zasiahla nás všetkých.

Po jarných výstavách dostávajú na nitrianskom výstavisku stopku viaceré obľúbené podujatia. Rozlúčiť sa môžeme so 47. ročníkom medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex. Výstavisko neotvorí svoje bránky ani pri príležitosti 15. ročníka Národnej výstavy hospodárskych zvierat, neuskutoční sa ani 27. ročník medzinárodnej kontraktačno-predajnej výstavy spotrebného tovaru Coopexpo a tretí ročník ekologického podujatia Enviro, Ekofestival.

Zrušené je aj otvorenie leta na amfiteátri, ktoré sa malo konať už 5. júna.

Sklamaním pre deti môže byť tohtoročné odrieknutie Prvého detského festivalu, ktorý bol naplánovaný od 20. do 21. júna. Na svoje si neprídu ani milovníci veľtrhu strojov, nástrojov, zariadení či materiálov pre drevospracujúci priemysel Lignumexpo. Pandémia zmarila i 18. medzinárodnú lesnícku výstavu Les, ktorá sa mala konať v polovici septembra.

Na výstavisko by sme mohli vrátiť najskôr na jeseň. Autosalón Autoshow Nitra 2020, ktorý je naplánovaný od 8. do 11. októbra, zatiaľ zrušený nie je.

Ak máte pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: dominika.pucatova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password