Nitrianski umelci predstavili „Nebezpečne dobrú“ novinku

Sľubujú energickú, tanečnú, funky skladbu.

zdroj: SEMATAM

Vznikala na ceste niekde medzi Malým Cetínom a Golianovom, vo futuristických priestoroch jednej nitrianskej spoločnosti a napokon aj v bratislavskej Design Factory. Ide o jednu z posledných piesní, ktoré vznikli pre debutový album s názvom SEMATAM.

Za hudbou a textom energickej skladby stojí líder kapely SEMATAM Marek Kutnár, ktorý aj napriek zápalu kolien zvládol choreografiu: „Už niekoľko týždňov ma trápil zápal v kolenách a keďže dôležitou súčasťou klipu mal byť aj tanec, v podstate do poslednej chvíle sme nevedeli, či sa natáčanie bude alebo nebude môcť realizovať“.

zdroj: Youtube SEMATAM

Spojili sa so známymi tanečníkmi, tiež Nitranmi.

„Old School Brothers sú veľkí profesionáli a tiež skvelí ľudia a tak spolupráca s nimi bola úplne perfektná. S líderkou skupiny sme dali dokopy spoločné choreografie,“ pokračuje Marek Kutnár. Podľa jeho slov si dokonale sadli a rýchlo prišli na to, aké tanečné prvky chcú použiť. O tanec sa okrem iných postarali Adrián a Samuel, ktorí sa úspešne predviedli v šou Česko Slovensko má talent.

V klipe je mnoho spoločných tanečných pasáží, ale aj sólo prvkov.

zdroj: SEMATAM

So spoluprácou boli spokojní aj tanečníci z Old School Brothers. Robili už klipy pre viacerých umelcov, ale tu sa vraj skutočne bavili. Skladba „Nebezpečne dobrá“ sa im dostala tak pod kožu, že ju počúvali aj v aute cestou domov z celodenného natáčania klipu. „Ku koncu natáčania sme robili voľné tanečné zábery, z ktorých sa po pár sekundách strhla taká párty, že sme úplne zabudli na kamery a tancovali, bavili sa, smiali sa a spievali. Ak sa len kúsok atmosféry z natáčiania prenesie do klipu, bude to bomba,“ vraví líderka Old School Brothers Nikola Králiková.

zdroj: Youtube SEMATAM

Presvedčte sa sami, či sa im to podarilo.

Hudobná kapela z Nitry je rada, že sa v súčasnosti, aj napriek koronavírusu, jej kalendár koncertov sa zapĺňa. V auguste ich čaká niekoľko vystúpení a na jeseň budú pokračovať v turné.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password