Nechutný a šokujúci nález polície

Odpad zo zvierat zhromažďovali na dvore firmy na spracovanie mäsa.

Nitrianska polícia dňa 03. júla 2019 vykonala prehliadku priestorov firmy na spracovanie mäsa. V spolupráci s Odborom odhaľovania nebezpečných materiálov a environmentálnej kriminality Úradu kriminálnej polície Prezídia Policajného zboru prišli k šokujúcemu odhaleniu.

zdroj : fb Polícia SR – Nitriansky kraj

„V areáli firmy sa našlo 251 kusov sto až dvestolitrových plastových sudov a 17 kusov tisíclitrových sudov s obsahom vedľajších živočíšnych produktov, ktoré sú kvalifikované ako odpad,“ informuje na svojom portáli Polícia SR – Nitriansky kraj.

K nepochopiteľnému nálezu pribudol aj stavebný odpad – azbestová strešná krytina. Polícia v tomto prípade začala trestné stíhanie vo veci pre trestný čin neoprávneného nakladania s odpadmi. Vyšetrovanie prípadu a odhaľovanie ďalších skutočností naďalej intenzívne pokračuje.

zdroj : fb Polícia SR – Nitriansky kraj

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password