Na záver prázdnin pripravili festival pre deti aj rodičov

V Nitre si môžete počas troch dní vypočuť zaujímavé prednášky, vypočuť hudbu a zabaviť sa s deťmi na prvom One Way Feste.

foto ilustračné (zdroj: pixabay.com)

„Do Nitry prichádza po prvýkrát festival plný gospelovej hudby zaujímavých besied, prednášok či workshopov,“ sľubujú organizátori. One Way Fest začína už zajtra 26. augusta v nitrianskom Mestskom parku na Sihoti.

Potrvá tri dni a prinesie zaujímavé témy najmä pre deti, mladých ľudí aj rodičov.

Ide najmä o štvrtkové a piatkové príspevky festivalových hostí. Napríklad vo švrtok Anna Hvizdávková prezradí, čo robiť, keď dochádza inšpirácia a deti sa doma už nudia, a Jana Volnová naznačí ako zvládať rodinný time management. Mladších možno viac zaujme Andy Štěchová, ktorá v minulosti bojovala s poruchami príjmu potravy a dnes inšpiruje na Instagrame tisíce ľudí svojím zdravým fitness štýlom. „Objasňuje časté mýty o strave a zdravom životnom štýle, je coachkou ženám a vedie ich k dosahovaniu ich cieľov,“ tvrdia organizátori One Way Festu.

zdroj: facebook One Way Fest

V piatok budú témy prednášok venované starším deťom. Radoslav Hruška vám ukáže kľúč do sveta tínedžerov a Paulína Bartošíková povie, ako nestratiť svoje deti v digitálnom svete displejov. To je len časť programu, priprvený je tiež bohatý srievodný program pre deti.

Tie sa zabavia v tvorivých dielňach, na skákacom hrade, trampolíne alebo pri športových aktivitách. Život si osladíte cukrovou vatou a pripavená bude aj gastrozóna.

zdroj: facebook One Way Fest

Osem hodnotných prednášok, ktoré budú prebiehať vo štvrtok a piatok od 9.30 do 15.30 hod. doplnia koncerty pozvaných hudobných hostí. Program vás poteší, najmä ak ste fanúšikom gospelovej hudby. Vystúpi speváčka Grace Peremont z lotyšskej Rigy, kapela Crossover aj popradská kapela TYMY. Na podujatí sa zastavia aj Mary a Adrian Bartalosoví či Lady Zika.

zdroj foto: facebook One Way Fest

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password