Nitru najbližší víkend čaká medzinárodná výstava psov

Rozhodcovia budú vyberať z viac ako 8000 zúčastnených chlpáčov. Návštevníci si môžu pozrieť aj ukážky dog dancingu a policajnej kynológie.

Foto ilustračná: Pixabay.com

Nitra sa na tri dni stane centrom chlpáčov a ich majiteľov. Na výstavisku Agrokomplex bude od piatka 17. 2. do nedele 19. 2. prebiehať výstava Nitradog, na ktorej sa predstaví 8536 psov z 29 krajín sveta.

„Vstup pre návštevníkov výstavy je bezplatný cez vchod pri pavilóne F,“ informuje Agrokomplex. Program poteší aj najmenších.

Súčasťou programu sú v ranných hodinách rozprávky pre najmenších. Neskôr si návštevníci môžu pozrieť ukážky dog dancingu, policajnej kynológie a rozhodovanie o najkrajších zúčastnených psoch.

Nájdete tu napríklad ovčiarske a pastierske psy, pinče, bradáče, teriéry, jazvečíky, špice, retrievery, chrty či spoločenské plemená.

„Veľmi si vážime vašu priazeň, ktorú ste nám prejavili tým, že ste vašich psov prihlásili na tohtoročnú výstavu NITRADOG Carnival Cup. Rekordný počet psov pre nás znamená veľký záväzok a zodpovednosť pred vystavovateľmi, rozhodcami a tiež pred širokou kynologickou verejnosťou,“ uviedli organizátori.

Televízia Nitrička

Forgot Password