Na tropické počasie si budeme musieť počkať.

Medardova kvapka sa začína výraznejšie prejavovať. Ďalší víkend sa dočkáme slnečného a teplého počasia.

Budúci týždeň začne zväčšenou oblačnosťou. Prehánok by malo byť už menej ako predchádzajúci týždeň, ale na teplotách sa to zatiaľ neprejaví.

V pondelok bude oblačno, zrážky sa vyskytnú len ojedinele a to na severe a východe. Teploty budú v intervale od 18 do 26 stupňov Celzia.

Počas ďalšieho dňa bude polooblačno až oblačno a miestami treba rátať aj s prehánkami a búrkami. Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať v rozpätí od 14 do 26 stupňov Celzia.

V stredu bude podobné počasie a teplota sa výrazne nezmení. Popoludní môže teplota vystúpiť do 26 stupňov Celzia.

V nasledujúcich dňoch sa bude postupne otepľovať. Teploty sa budú pohybovať v intervale od 24 do 30 stupňov Celzia. V piatok však treba rátať s prehánkami a ojedinelými búrkami. Cez víkend bude teplo a slnečno, ideálne počasie na turistiku.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password