Na nitrianskom sídlisku to bude žiť. Letné kino na Dieloch je tu opäť

Pred premietaním filmu sa návštevníci môžu tešiť napríklad na predstavenie Tancuj ako ZáBaVKA alebo na vystúpenie hudobnej skupiny SPODORECHA.

Milovníci kina a atmosféry pod holým nebom si prídu počas piatkového večera na svoje. Na Popradskej ulici na sídlisku Diely sa uskutoční podujatie s názvom Letné kino na Dieloch. Organizátormi sú Mesto Nitra a VMČ č.5.

Pred premietaním filmu si budú môcť diváci pozrieť a vypočuť pestrý program. O 17. hodine je pre najmenších pripravené interaktívne pesničkovo-tanečné predstavenie Tancuj ako ZáBaVKA. Po ňom, o 18. hodine, bude nasledovať prezentácia výcviku a techniky, a to konkrétne Jazdeckej polície, Mestskej polície, hasičskej techniky Dobrovoľného hasičského zboru mesta Nitry, Klubu vojenskej histórie Nitra, vojenskej výzbroje a výstroja OS SR. Následne o 19. hodine vystúpi kapela SPODORECHA.

Po tomto programe sa uskutoční o 21. hodine spomínané premietanie filmu, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 1986 a má názov Utekajme, už ide! Vo filme si zahral napríklad Marián Zednikovič a nedávno zosnulý Milan Lasica.

Vstup na toto podujatie je voľný. „Zmena programu vyhradená, realizácia programu je podmienená aktuálnymi opatreniami ÚVZ SR,“ uviedol jeden z organizátorov – mesto Nitra.

foto: ilustračná: pixabay.com

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password