Na Chrenovej vyčíňal mladý muž. Pri poškodzovaní áut sa sám zranil

Mestská polícia mu musela privolať rýchlu zdravotnú pomoc.

Mladý muž si na mušku vzal vozidlá zaparkované na sídlisku Chrenová. O jeho podozrivom správaní v nočných hodinách nitriansku mestskú políciu upovedomil jeden z obyvateľov. Podľa informácií sa muž nachádzal v okolí Tribečskej ulice, hliadka sa preto vybrala rovno na miesto. Podľa popisu našla a zadržala spomínaného muža na blízkej Javorovej ulici. „Dvadsaťsedemročný muž z Nitry bol zranený na viacerých miestach na horných končatinách a z rán krvácal. Bolo dôvodné predpokladať, že zranenia neboli zapríčinené cudzím zavinením, ale podozrivý si ich spôsobil sám pri svojej protiprávnej činnosti,“ uvádza mestská polícia. Vzhľadom na zranenia bola privolaná rýchla zdravotná pomoc (RZP) aj hliadka Policajného zboru SR.

Hliadka mestskej polície a policajného zboru počas obhliadky a dokumentovania miesta činu spozorovali päť poškodených áut.

Spôsoby a miera poškodenia boli rôzne, činy podozrivého vykazovali známky trestného činu. „Zadržaného muža i celý prípad si od mestských policajtov prevzali príslušníci policajného zboru spoločne s posádkou sanitky RZP, ktorá mužove zranenia ošetrila.  Dôvod svojho skutku muž uviesť nevedel alebo nechcel,“ dopĺňa mestská polícia.

foto ilustračná: FB Polícia SR – Nitriansky kraj

Televízia Nitrička

Forgot Password