Mimoriadne pátranie. Nezvestný je mladý Nitran

Pohotovostný pátrací tím vyhlásil v piatok mimoriadne pátranie po 37 ročnom Miroslavovi Šimovi z Dolných Krškán. Nevideli ste ho?

Pohotovostný pátrací tím

Nezvestný Miroslav bol naposledy videný v utorok 18. februára 2020 v Dolných Krškanoch. Od tohto dátumu nie je zastihnuteľný ani cez mobilný telefón. Polícia si myslí, že sa môže nachádzať aj v Prahe.

Podľa dostupných informácií je hľadaný 175 centimetrov vysoký, plnoštíhlej postavy, má bledohnedé vlasy a zelené oči. Oblečenú mal čiernu bundu a maskáčové nohavice.

Pátrači v piatok vo večerných hodinách prehľadávala oblasti, kde by sa mohol nezvestný Miroslav Šima nachádzať. Svedkovia nahlásili rôzne lokality, pátrací tím však preveril aj vlakové a autobusové stanice v okolí. Osobu sa zatiaľ vypátrať nepodarilo.

Členovia pohotovostného pátracieho tímu ďakujú občanom za pomoc prostredníctvom sociálnych sietí. Práve tá je veľmi dôležitá. Vďaka šíreniu príspevkov o nezvestnej osobe sa im ozývajú ľudia, ktorí môžu poskytnúť dôležité informácie.

„Akékoľvek informácie o nezvestnej osobe môžete oznámiť na ktoromkoľvek útvare PZ, telefonicky na telefónnom čísle 158 alebo PPT na 0940 555 959 aj sms,“ uzatvára Pohotovostný pátrací tím na sociálnej sieti.

Zdroj foto: FB Pohotovostný pátrací tím – NR kraj

Ak máte pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: dominika.pucatova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password