Mestský úrad opäť otvorený

Od utorka 10. novembra 2020 bude Mestský úrad v Nitre znovu otvorený, avšak za dodržania prísnych epidemiologických opatrení.

Klienti budú môcť vstupovať len do priestorov klientského centra a stavebného úradu. Agenda, ktorú referenti bežne vybavujú v kanceláriách, bude odklonená taktiež do klientského centra.

Radnica svojich klientov žiada, aby pracovníkov kontaktovali telefonicky ešte pred príchodom na úrad, prípadne priamo z vrátnice úradu. 

Ako informuje poradca pre komunikáciu Henrich Varga, počas tohto týždňa bude vstup do priestorov mestského úradu povolený iba ľuďom s platným certifikátom s negatívnym výsledkom antigénového testu alebo s negatívnym výsledkom PCR testu. Varga ďalej upozorňuje na platonsť protipandemických opatrení ROR – rúško, rozostupy, dezinfekcia rúk. Zdôrazňuje, že pohyb klientov budú riadiť pracovníci úradu. 

Turistické informačné centrum v Nitre zostáva zatvorené do 15. novembra 2020.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password