Mesto prichádza s novinkou: Radničné noviny

Od januára 2020 začne mesto vydávať tieto noviny pravidelne. Potvrdil aj primátor Nitry Marek Hattas na svojej facebookovej stránke.

V najbližších dňoch sa obyvateľom Mesta Nitra doručuje do schránok mimoriadne číslo mestských novín. Mestu záleží na tom, aby sa informácie dostávali aj k staršej generácii, ktorá nemá prístup k internetu. Takto pohodlne si ich aktuálne môžete prečítať na stránke mesta.

Primátor Nitry, Marek Hattas, na svojej facebookovej stránke potvrdil, že tieto noviny začnú od januára 2020 vychádzať v papierovej podobe pravidelne. ,,Tieto sú malou ochutnávkou pravidelného periodika, ktoré začneme v papierovej podobe vydávať od januára 2020,“ vyjadril sa Marek Hattas. 

,,V novinách hodnotíme, čo sa nám podarilo spraviť v prvom pol roku od nástupu nového vedenia. Rovnako sa dočítate, aké problémy na nás na radnici vyskočili a čo sme museli urgentne hasiť. Prečítajte si aj to, prečo si hlavný architekt mesta myslí, že Nitra má šancu dostať sa na mapu Európy. Informujeme i o prípravách na rozsiahlu rekonštrukciu Univerzitného mosta a vysvetľujeme, čo jeho čiastočná uzávierka môže v meste spôsobiť,“ píše sa na stránke mesta.

foto: nitra.sk

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password