Marián Süttö má poslednú šancu

Vedenie FC Nitra dáva hlavnému trénerovi poslednú šancu. Ak neuspeje, príde o miesto.

FC Nitra prehrala posledné štyri ligové stretnutia a nachádza sa na poslednom miestne Fortuna ligy. Z dôvodu neuspokojivých výsledkov zasadlo vedenie klubu a trénerovi dáva poslednú šancu.

 „Mužstvo musí v najbližších dvoch stretnutiach (26.10. s ViOnom a 2.11. so Spartakom Trnava) získať minimálne 4 body a postúpiť v Slovnaft Cupe (30.10 – Liptovský Mikuláš). V opačnom prípade končí ako hlavný tréner Marián Süttö,“ informovalo vedenie klubu.

Marián Süttö sa stal hlavným trénerom v júni tohto roku a pod jeho taktovkou získala Nitra počas 12 ligových zápasov iba 7 bodov. Hlavný kouč FC Nitra sa nedávno vyjadril, že zodpovednosť za výsledky berie na seba a že ak by mala zmena trénera mužstvu pomôcť, nebude protestovať.

Súperi, ktorý môžu rozhodnúť o osude trénera, sa nachádzajú v hornej polovici ligovej tabuľky. Zlaté Moravce sú momentálne šieste a Trnava sa nachádza na štvrtej priečke. Liptovský Mikuláš, ktorý je súperom Nitry v Slovnaft Cupe, hrá druhú najvyššiu slovenskú súťaž a momentálne sa nachádza na siedmej pozícii.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady? Kontaktujte ma na mailovej adrese: daniel.micik@nitrianskyhlasnik.sk :-)

Televízia Nitrička

Forgot Password