Malý Ringo sa našiel

Psík bol odchytený 10 kilometrov od bydliska, pri Párovských Hájoch.

Psík plemena jorkšírsky teriér, ktorý bol hľadaný od Silvestra, sa našiel. Ročný Ringo sa počas venčenia odtrhol z vôdzky a ušiel. Nie je ničím nezvyčajným, že práve počas silvestrovskej noci sa domáci miláčikovia v dôsledku petárd a ohňostrojov splašia a utečú. Jeho majiteľka po ňom bezúspešne pátrala aj na sociálnych sieťach.

Bytového psíka dezorientovaného v otvorenom teréne sa po piatich dňoch pátrania napokon podarilo zachrániť pani Sedlákovej, ktorá v tom čase pomáhala s rozlepovaním letákov práve o stratenom Ringovi. Psíka sa jej podarilo chytiť a naložiť do auta.

Zdroj: Útulok Nitra

„V tom čase sme aj my išli na miesto nálezu, nakoľko ho hlásil vodič kamiónu, ktorý ho videl z auta bežať popri ceste. Od nálezkyne sme Ringa prevzali a ideme ho zaviezť majiteľovi,“ informoval Útulok Nitra prostredníctvom sociálnych sietí. Psík bol síce vystrašený a špinavý, ale okamžite putoval do rúk majiteľky, ktorá bola šťastná, že sa jej domáceho miláčika napokon podarilo nájsť.

Zdroj: Útulok Nitra

Zdroj úvodnej foto: Útulok Nitra

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password