Malý nitriansky FESTival v parku na Sihoti ponúkne kultúru, šport aj autogramiádu hokejistov

Pôvodný termín MaNiFESTu – Malého nitrianskeho FESTivalu prekazilo počasie. Podujatie, ktoré usporadúva občianske združenie Šport – osveta – kultúra (OZ ŠOK), sa na druhý pokus bude konať v Mestskom parku na Sihoti.

foto ilustračná: pixabay.com

„V nedeľu 11. septembra od 13:00 ožije park na Sihoti športom, kultúrou a autogramiádou nitrianskych hokejistov!“ lákajú organizátori.

Návštevníci si budú môcť prezrieť interaktívnu výstavu „Dvojky slobody“, zastrielať si z luku, zahrať si ping-pong, šípky alebo kalčeto. Pre deti budú k dispozícii aj skákacie hrady, maľovanie na tvár či zvieratá z balónov. Verejné cvičenie so zumbou, power yogou a workoutom začne o 14. hodine.

„Do prevádzkového tempa sa od 14:00 až do 18:30 dostanú aj športové kluby, ktoré predvedú svoje umenie. Vyskúšať si budete môcť basketbal, bedminton, taekwondo, parkour, atletiku, box, hokejbal, alfagravity, thajský box alebo futbal s AC NITRA – futbal,“ informuje OZ ŠOK.

Hudobná časť programu začne o 16. hodine. Postupne vystúpia Samuel Kšiňan, Strings & Croon, We Are Now a o 19.15 hod. GiliB.

Televízia Nitrička

Forgot Password