Linky autobusovej dopravy pokračujú v zmysle cestovných poriadkov, niektoré s výlukou

Tá má pre opravu vodovodu trvať 2 dni.

foto ilustračná (zdroj: TV Nitrička)

Lokálny dopravca Arriva uvádza, že linky mestskej a prímestskej autobusovej dopravy budú na základe predbežných výsledkov celoplošného testovania naďalej zabezpečované v zmysle platných cestovných poriadkov.

„Pripomíname, že mestská hromadná doprava v Nitre premáva od 29. 10. 2020 v režime ako cez prázdniny. Prímestská doprava premáva od 28. 10. 2020 v rozsahu uvedenom v ozname publikovanom dňa 26. 10. 2020,“ informuje spoločnosť Arriva.

V prípade mestskej autobusovej dopravy treba počítať s výlukou.

„Oprava poškodeného vodovodu v križovatke Golianovej a Dolnočermánskej ul. si vyžiada presmerovanie MHD,“ uvádza portál imhd.sk. Trasy liniek 2, 4, 6 z uvedeného dôvodu pri jazde smerom do centra mesta nepôjdu po Golianovej ulici ale po Hviezdoslavovej triede.

Výluka potrvá od 2. 11. od 9. hodiny do 3. 11. do 12. hodiny.

Zastávky na odklonových trasách liniek 2 a 4:          

  • smer Zobor, Priemyselný park a Dražovce: Kmeťova – Bizetova – Rázcestie Kmeťova – Čajkovského – Mikovíniho (na Dolnočermánskej ul. pri Lidli) – ZŠ Škultétyho – Mestská hala… (Vynechajú zastávky Edisonova, Golianova a Nedbalova).

Zastávky na odklonovej trase linky 6:

  • smer Chrenová: Edisonova (smerom na Kmeťovu) – Rázcestie Kmeťova – Čajkovského – Mikovíniho… (Vynechá zastávky Golianova, Nedbalova, Mestská hala a ZŠ Škultétyho).

Smerom na Klokočinu linky jazdia bez zmeny trasy.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password