Kuriózny prípad strateného dievčatka

Hliadka MsP v Nitre riešila minulý týždeň kuriózny prípad. Dievčatko cestou do školy zablúdilo a stratilo sa v meste.

foto: ilustračné

Minulý týždeň sa v Nitre stala kuriózna udalosť. Obyvateľka Nitry hliadke MsP nahlásila stratené dievčatko, ktoré sa jej prihovorilo. Stať sa tak malo v priestoroch AS Nitra na Staničnej ulici. „Občianka uviedla, že dievčatko sa stratilo na ceste do školy,“ informuje Mestská polícia Nitra. Jednať sa malo o malú slečnu, ktorá býva na Podzámskej ulici v Nitre.

Hliadka MsP zistila, že je žiačkou 2. ročníka ZŠ Sv. Marka na Petzwalovej ulici. Dievčatku, ktoré v Nitre zablúdilo, umožnili presun do uvedenej školy, kde bola odovzdaná triednej učiteľke.

Dôvodom zatúlania dievčatka mala byť skutočnosť, že rodina sa do Nitry presťahovala iba prednedávnom. Dievčatko mesto ešte dobre nepozná, preto prvé dni chodila do školy v sprievode staršieho brata. Ten však v daný deň ochorel, preto cestu do školy absolvovala sama, pričom nastúpila na nesprávny autobus.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password