Krajskej polícii sa podarilo zadržať vlamača: Dve autá vykradol, tretie ukradol

Do tretice všetko dobré v tom prípade neplatí. Muža zadržali už niekoľko hodín po tretej krádeži.

foto ilustračná: pixabay.com

Zadržaný muž si niekoľko dní predtým, ako ho zadržala polícia, urobil výlet po Nitrianskom kraji. Počas neho sa mu podarilo vykradnúť dve autá. V Zlatých Moravciach vnikol do zamknutého Volkswagen Golf. Z krádeže si odniesol doklady od vozidla, slnečné okuliare a usb kľúč.

Na druhý deň sa vybral do Nitry. Jeho cieľom bol tento raz Opel Corsa, odkiaľ odcudzil zdvihák, škrabku s metlou a doklady od auta. Ani to mu nestačilo.

„A na ďalší deň ráno v obci Velčice odcudzil zaparkované vozidlo Peugeot 206, s ktorým odišiel na neznáme miesto,“ informuje nitrianska krajská polícia.

Všetky hliadky dostali z Operačného strediska Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre hlásenie s potrebnými informáciami. Bolo tiež vyhlásené pátranie po ukradnutom vozidle. Podozrivého muža vo veku 32 rokov zadržali už na obed v obci Beladice. Polícia v Zlatých Moravciach proti nemu vzniesla obvinenie pre prečin krádeže.

„Policajti diaľničného oddelenia Nitra – Selenec v spolupráci s nitrianskou kriminálkou mužovi obmedzili osobnú slobodu a vykonali s ním ďalšie procesné úkony,“ uvádza krajská polícia.

Televízia Nitrička

Forgot Password