Krajská knižnica pripravuje ďalšie akcie: S návštevníkmi oslávi aj deň zamilovaných

Krajská knižnica Karola Kmeťka v Nitre okrem osláv 30. výročia klokočinskej pobočky pripravuje pre nášvteníkov ďalšie akcie.

Jednu z nich môžu využiť páry, počas Valentína v knižnici budú mať možnosť využiť registránciu 1 + 1 zdarma. „Príjemné chvíle počas sviatku zaľúbených môžete stráviť aj v našej knižnici. Vybrať si môžete z bohatej ponuky romantickej literatúry či noviniek. Navyše, keď prídete v tento deň do knižnice s partnerom, jeden z vás získa registráciu na 1 rok ZADARMO,“ informuje knižnica počas dňa zamilovaných môžete na Klokočine v rámci valentínskej nádielky získať jednu darovanú knihu.

Počas návštevy si môžete pozrieť aj novoinštalovanú výstavu obrazov Kvetinový sen od Melánie Marenčákovej. Výstava je na Fraňa Mojtu sprístupnená verejnosti do konca februára.

K februáru patria aj karnevaly a v karnevalovom štýle nájdete aj knihovníčky, ktoré návštevníkov 25. februára obslúžia v maskách.

Pokračovať bude tiež program pre seniorov. 28. 2. o 10.00 hod. si budú môcť vypočuť ekologickú prednášku Lucie Szabovej.

Počas celého februára pokračujú oslavy 30. výročia pobočky na Klokočine.

Stena slávy významných osobností, ktoré pobočku navštívili, je k dispozícii do 28. 2. Výstava fotografií osobností, po ktorých sú pomenované ulice na Klokočine bude sprístupnená do konca apríla a 11. 2. bude na sociálnych sieťach uvedený video dokument s obyvateľmi Klokočiny so spomienkami na toto sídlisko.

foto ilustračná: pixabay.com

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password