Krádež vo fitnescentre: Zmizli tenisky aj hotovosť z peňaženky

Peniaze zmizli, peňaženka zostala.

Stredoškoláci trávili spolu s telocvikárom hodinu telesnej výchovy vo fitnescentre na Štúrovej ulici v Nitre, dvaja z nich však po návšteve zlodeja museli riešiť nepríjemnú situáciu. Oznam o krádeži finančnej hotovosti bol oznámený na operačnom centre Mestskej polície v Nitre. Poškodený 18-ročný študent mestským policajtom uviedol, že potom, ako vo fitcentre odcvičil vyučovaciu hodinu, zistil, že si vo vnútri zabudol peňaženku, v ktorej mal 100 eur v hotovosti.

Peniaze zmizli, peňaženka zostala.

„Keď sa po ňu obratom vrátil, recepčná mu peňaženku odovzdala s informáciou, že ju prázdnu našiel neznámy pán na ulici pred prevádzkou a priniesol na recepciu. V peňaženke však finančná hotovosť chýbala,“ uviedla mestská polícia.

Hliadka teda spísala zápisnice so všetkými zainteresovanými osobami. Počas potrebných úkonov ich však oslovil ďalší študent – spolužiak poškodeného. Druhý poškodený síce neprišiel o peniaze, no chýbali mu tenisky v hodnote 230 eur. „Tie mu mal niekto neznámy odcudziť z uzamknutej skrinky v šatni fitness centra počas cvičenia,“ vysvetľuje polícia. Oba priestupky boli zdokumentované a čaká ich ďalšie objasňovanie.

foto ilustračná: pixabay.com

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password